AI jätkukoolitus III

Eesti Taristuehituse Liit MTÜ ja AS Teede Tehnokeskus koostöös toimub 6.03.25  jätkukoolitus

Tehisintellekt ja ChatGPT  

 Tehisintellekt on tulnud, et jääda. Sellele toetuvad erinevad lahendused, nagu näiteks Chat GPT, olles hea abiline ettevõtte ja tema töötajate jaoks. 6.03.25 toimuv koolitus on varasemalt kahest toimunud koolitusest ajendatud jätkukoolitus. Eesmärk on osalejale tutvustada tehisintellekti lahendusi ja võimalusi, mis aitavad töötajatel teha oma tööd efektiivsemalt ja hoida kokku tööprotsessideks kuluvat aega.

Koolitaja: Priit Kallas
Priit Kallas on Dreamgrow digiagentuuri asutaja ja strateeg. Priit tegeleb digiturundusega aastast 1996. Priidu igapäeva töö on aidata ettevõtetel digiturunduse abil kasumit teenida. SEO, sisuturundus, Google, analüütika, Chat GPT ja tehisintellekt on tema igapäevased tegevused.                                                                                                                                       

ChatGPT’d kasutades on tulemiks: efektiivsem töö - õpid kasutama ChatGPT’d tegevustes, mis võimaldavad osalejal oma aega säästa, et keskenduda tähtsamatele ülesannetele.

  • Vaatame üle, mida uut on 2025 aasta toonud tehisintellekti valdkonnas. Uued mudelid, võimekuse suurenemine, praktilised rakendused. Lisaks ChatGPT-le ka Googel Gemini, Deepseek ja Grok 3.
  • Kuidas teha ChatGPT sisse oma vajaduste jaoks kohandatud tööriist. Käime läbi protsessi, mille käigus teeme ChatGPT sisse kohandatud GPT äpi. Teeme praktilised näited ettevalmistatud materjaliga.
  • Loome dokumentatsioonist (st määrused jt kehtivad õigusaktid) info otsimiseks kohandatud GPT äpi, mis aitab mahukast materjalist kiiremini vajaliku infot leida.
  • Teeme praktiliselt läbi ChatGPT abil sisu loomise protsessi. Dokumentatsioon, kirjavahetus, hinnapakkumised ja ametlike dokumentide koostamine. Sisumaterjali struktuur: kuidas anda ülesandeid sisu loomiseks. (nt väike artikkel või mingisugune selgitus/tekst/kirjeldus).
  • Näitame praktilisi lahendusi, mida saab AI ja automatiseerimise tööriistade abil oma ettevõttes rakendada. Vaatame "no-code" vahendeid, mille abil luua korduvate tegevuste automatiseerimiseks rakendusi. Tehisintellekti API kasutamine.
  • Jooksvalt kordame üle tähtsamad teemad eelmisest koolitusest. Võtame ette igapäevatöös kasulikud promptid ja vaatame üle võimalikult palju AI praktilisi rakendamise tegevusi. Koos praktiliste sammude tutvustamisega, mis aitavad igapäevast tööd teha.

Koolituse toimumise koht: veebiseminar, algus kell 10.00
Koolituse kestus on 6 tundi, osalemine annab 5,1 TP-d.

Koolituspäeval osaleja hind: 150€ +km
* ESTEL-i, TRAM-i ja KOV esindaja soodushind 140€ +km. 

Osalejaks saab registreerida kuni 4.03.25 alloleval vormil või e-posti aadressil eva.akke@teed.ee

Tulge ja täiendage oma erialaseid teadmisi!

Registreerimine lõppenud