Tehisintellekt (AI) ning Chat GPT kasutamise võimalused igapäevatöös

Eesti Taristuehituse Liit MTÜ ja AS Teede Tehnokeskus koostöös toimub 05.03.24 koolituspäev

Tehisintellekt (AI) ning Chat GPT kasutamise võimalused igapäevatöös

Tehisintellekt muutub maailmas, sh ka meil, aina populaarsemaks. Sellele toetuvad erinevad lahendused, nagu näiteks Chat GPT, olles head abilised ettevõtte ja tema töötajate jaoks. Eeltoodust lähtudes me 05.03.24 koolituspäeva taristuehituse valdkonna esindajatele korraldamegi. Koolituse eesmärk on tutvustada tehisintellekti lahendusi ja võimalusi, mis loovad aluse töötajatel teha oma tööd efektiivsemalt, hoida kokku tööprotsessideks kuluvat aega ning vähendada ettevõtte kulusid.
Chat GPT’d kasutades on tulemiks efektiivsem töö - õpid kasutama Chat GPT’d tegevustes, mis võimaldavad oma aega säästa, et keskenduda tähtsamatele ülesannetele.

  • Chat GPT abi kasutamine valdkondades nagu dokumentide mallide loomine, meilipõhjade koostamine ja standardprotseduuride loomine, aitab vältida vigu ja parandada töö kvaliteeti.
  • Parandab meeskonna üldist produktiivsust ja meeskonnaliikmed haldavad Chat GPT  abil paremini oma ülesandeid.
  • Kommunikatsioon: Chat GPT saab olla abiks e-kirjadele vastamisel, luues vastuseid tavalistele küsimustele ning jättes sulle rohkem aega kiireloomuliste ülesannete täitmiseks.
  • Ostu-müügi tegevused: Saad kasutada Chat GPT’d müügipäringute saatmiseks tarnijatele ja pakkumiste kogumiseks kaupade ja teenuste ostmiseks hankijatelt.
  • Tööprotseduuride standardiseerimine: Räägime Chat GPT abil erinevate tööülesannete standardsete tööprotseduuride loomisest organisatsioonis. See aitab vähendada vigu keerukates töölõikudes ja aitab uutel töötajatel kiiremin hoo sisse saada.
  • Tehniline abi: Kuidas kasutada Chat GPT-d keerukamate tabelarvutuse funktsioonide kasutamiseks.
  • Koolituspäeva tulemina tekib arusaam, mida, kuidas ja millal teha, et oma eesmärke paremini täita.

Koolituse toimumise koht ja aeg: veebiseminar, algus kell 10.00, kestus 6 tundi.
Koolitus annab 5,1 TP-d.

Koolituspäeval osaleja hind: 150+km.* 
* ESTEL`i, TRAM`i ja KOV esindaja hind 140.00+km.

Koolitaja: Priit Kallas
Priit Kallas on Dreamgrow digiagentuuri asutaja ja strateeg. Priit tegeleb digiturundusega aastast 1996. Priidu igapäeva töö on aidata ettevõtetel digiturunduse abil kasumit teenida. SEO, sisuturundus, Google, analüütika, Chat GPT ja tehisintellekt on tegevused, millega ta igapäevaselt kokku puutub.

Registreerumine: Osalejaks saab registreeruda kuni 03.03.24 alloleval vormil või e-posti aadressil eva.akke@teed.ee

Kohtumiseni 5. märtsil arvutiekraanide taga!

Registreerimine lõppenud